Учні Борзнянської музичної школи перемогли на конкурсах у Ніжині та Чернігові

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Учні Борзнянської музичної школи перемогли на конкурсах у Ніжині та Чернігові

Стало відомо про призові місця вихованців Борзнянської дитячої музичної школи на обласних мистецьких конкурсах. Про це повідомляє пресслужба Борзнянської міськради.

На обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця» в місті Ніжин перше місце здобуло тріо бандуристів «НеСам-і» у складі Євгенії Нетреби, Вероніки Самсонової та Ольги Самсонової.

На обласному конкурсі виконавців на музичних інструментах серед учнів мистецьких шкіл у місті Чернігів вихованці закладу отримали кілька призових місць.

Перші місця вибороли:

– Анна Богуславська — у номінації «Співак-бандурист»;

– Єлизавета Гавриш — у номінації «Бандурист-інструменталіст»;

– дует «ЄліАнна» у складі Єлизавети Гавриш та Анни Богуславської — у номінації «Малі форми ансамблів» (молодша група).

Другі місця посіли:

– тріо бандуристок «НеСам-і» — у номінації «Малі форми ансамблів» (старша група);

– ансамбль бандуристок «Калинове намисто» (старша група) — у номінації «Ансамблі».

Підготовкою учнів до конкурсів займалася викладачка Ольга Фесенко.

Джерело: пресслужба Борзнянської міської ради – go.mmedia.com.ua/UdxwVV

«Наша Борзна»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення