Учні Борзнянської музичної школи перемогли на конкурсах у Ніжині та Чернігові
Стало відомо про призові місця вихованців Борзнянської дитячої музичної школи на обласних мистецьких конкурсах. Про це повідомляє пресслужба Борзнянської міськради.
На обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця» в місті Ніжин перше місце здобуло тріо бандуристів «НеСам-і» у складі Євгенії Нетреби, Вероніки Самсонової та Ольги Самсонової.
На обласному конкурсі виконавців на музичних інструментах серед учнів мистецьких шкіл у місті Чернігів вихованці закладу отримали кілька призових місць.
Перші місця вибороли:
– Анна Богуславська — у номінації «Співак-бандурист»;
– Єлизавета Гавриш — у номінації «Бандурист-інструменталіст»;
– дует «ЄліАнна» у складі Єлизавети Гавриш та Анни Богуславської — у номінації «Малі форми ансамблів» (молодша група).
Другі місця посіли:
– тріо бандуристок «НеСам-і» — у номінації «Малі форми ансамблів» (старша група);
– ансамбль бандуристок «Калинове намисто» (старша група) — у номінації «Ансамблі».
Підготовкою учнів до конкурсів займалася викладачка Ольга Фесенко.
Джерело: пресслужба Борзнянської міської ради – go.mmedia.com.ua/UdxwVV
«Наша Борзна»